Hakkımızda

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildik. Misyonumuz iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin çağ atlamasına bir katkıda bulunmaktır. İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak ATİK OSGB ailesinin en büyük hedefidir.

Atik OSGB - Önce SağlikTürkiye’de şu anda 400’den fazla OSGB var. Bizim amacımız yaptığımız işin kalitesi ve her zaman güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle fark yaratmak ve alışkanlıkları değiştirmek.

ATİK OSGB olarak çalıştığımız şirketlerin, yaptığımız işi takdir ederek bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımızdır.

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yetki belgemizi alana kadar geçen sürede ATİK OSGB kurucu ortağı Dr.Hüsamettin Atik ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Nadire Atik Gülhan sektörde hatırı sayılır bir üne ve başarıya sahipti. Yetki belgemizi almamızla birlikte 2014 yılının Şubat ayında başladığımız maceramızda her geçen gün daha da büyüyoruz. Büyürken hatalar yapıyoruz ama aynı hatanın tekrarlanmaması için süreçlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Saygılarımızla,
ATİK OSGB Yönetimi

Atik İş Sağlığı ve Güvenliği Denetim Eğt. Dan. Mim. Ve Müh. Hiz.Tic. Ltd. Şti.
Bağlarbaşı Mah. Şehit Mücahit Sk. No:81 Kat:2 D:3 Maltepe /İSTANBUL

Telefon: 0 216 3521212
E-Posta: info@atikosgb.com

Comments are closed